Коли закінчиться літо. Прогноз синоптиків

Коли закінчиться літо
За даними Гідрометцентру, на українців чекає ще до півтора місяця літньої погоди.
Про це повідомила начальник відділу агрометеорології Гідрометцентру України Тетяна Адаменко під час прес-конференції в п'ятницю, повідомляє Укрінформу.

"Літо в нас закінчується за кліматичними показниками в середині вересня. У південних областях навіть наприкінці вересня. Тому що літо - це той період, який обмежується середньодобовими температурами вище 15 градусів. Так що ми будемо мати ще місяць-півтора літа, яке буде, можливо, найтриваліше за багато років", - зазначила Адаменко.


За її словами, зараз спостерігається "більш-менш спокійна" синоптична ситуація.

Читайте також: Утеплення лоджії своїми руками
"До середини місяця ми будемо перебувати під впливом області підвищеного атмосферного тиску, тобто антициклонного. І лише в окремі дні будуть проходити дощі. Але це будуть невеликі дощі в західних, північних і, можливо, в центральних областях. Південь, південний схід і схід будуть перебувати в сухому стані", - повідомила Адаменко.

При цьому, наголосила вона, не варто очікувати на надвисоку температуру повітря.

Так, за її словами, у західних областях України уже 6-8 серпня температура знизиться до комфортних позначок +20-25, на решті території - до +26-28. Водночас на півдні України температура буде - +31-35.

Адаменко наголошує, що "такий характер погоди утримається до середини місяця", а 13-15 серпня можливі несильні дощі.
ПЛЮС ДО ТЕМИ:
Коли закінчиться літо. Прогноз синоптиків Коли закінчиться літо. Прогноз синоптиків Reviewed by Vasyl Markovych on 8/04/2018 10:26:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.