Британці знайшли ліки від облисіння

Британські науковці заявили, що знашли ефективні ліки від облисіння. Новий засіб, який потенційно може зарадити облисінню, було виявлено при випробуваннях ліків, що спочатку призначалися для лікування остеопорозу.
Про відкриття пише сайт Бі-бі-сі.

Дослідники виявили, що у лабораторних умовах ліки дуже ефективно впливають на волосяні фолікули, стимулюючи ріст волосся.


Ліки містять компонент, який впливає на протеїн, що гальмує ріст волосся і зумовлює облисіння.

Керівник проекту доктор Натан Гокшоу із Університету Манчестера каже, що відкриття "може дійсно змінити життя людей, які страждають від випадіння волосся".

Нині існує лише два препарати для лікування облисіння: міноксиліл, призначений як для чоловіків, так і для жінок, та фінастерід, - лише для чоловіків.

Жоден із них не є доступним у британській національній системі охорони здоров'я, обидва препарати мають побічні ефекти, тож пацієнти частіше обирають операцію з трансплантації.

Лабораторне дослідження провадили на 40 зразках волосяних фолікулів пацієнтів, яким зробили пересадку волосся.

Доктор Гокшоу заявив ВВС, що надалі потрібні клінічні випробування препарату, аби перевірити, чи є нові ліки ефективними і безпечними.
ПЛЮС К ТЕМЕ:

Британці знайшли ліки від облисіння Британці знайшли ліки від облисіння Reviewed by Vasyl Markovych on 5/09/2018 10:55:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.