Вітальня з видом на місто

Пропонуємо вам фото кілька елегантних житлових кімнат з видом на місто, які змусять вас захоплюватися.

Вітальня з видом на місто
Найбільш вражаючим аспектом цього будинку є красивий 360-градусний вид на місто з вітальні. Просторий лофт мебльований стратегічно, щоб дозволити красі міста говорити самій за себе. Крім того, весь будинок виконано рельєфно, зі скляними стінами, які привносять мешканцям красу відкритого простору.


Вітальня з видом на місто
Розташований в місті Мельбурн, Австралія, пентхаус Coppin, спроектований JAM Architects.  Тут забезпечено ідеальний вид на місто. Крім того, вітальня оформлена в круговому форматі. Це дозволяє домовласникам і гостям розкіш насолоджуватися містом в будь-який час доби. 

Гарний сучасний будинок з дизайном у мінімалістському стилі - ідеальний спосіб описати цю резиденцію. Розташований в чудовому місті Остін, сам будинок має один з кращих видів на місто. Саме місто можна чудово роздивитися з вітальні. Крім того, мінімалістська особливість інтер'єру посилює зовнішню грандіозну привабливість оточення.

Вітальня з видом на місто
Цей будинок, розташований в Коста-Ріка, випромінює красу. Збудований на вершині пагорба, він забезпечує максимальний вид на місто Сан-Хосе. Завдяки товстим сталевим стінам, які ідеально поєднуються із скляними вікнами, будинок є сучасним, але традиційним.
ПЛЮС К ТЕМЕ:

Вітальня з видом на місто Вітальня з видом на місто Reviewed by Vasyl Markovych on 5/03/2018 12:19:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.