В ОАЕ з'явився міністр, відповідальний за штучний інтелект

Штучний інтелект
В Об'єднаних Арабських Еміратах провели реформу місцевого кабінету міністрів і ввели кілька нових позицій. На думку влади, це має сприяти розвитку технологій в регіоні, пише регіональне видання Gulf News.

Так, серед іншого, в ОАЕ з'явився міністр, відповідальний за штучний інтелект. Подібна посаду - перша в світі, жодна інша країна не має міністра по AI. Посаду зайняв 27-річний Омар бін Султан Аль олам.

    «Наша мета - зробити ОАЕ країною, яка буде повністю готова до приходу AI», - сказав новоспечений міністр.

Керівництво країни також відзначило, що їх мета - запросити до керівництва країни молодих людей, у яких є набір належних навичок для побудови кращого життя майбутнім поколінням. Крім того, ОАЕ багато інвестують в сучасні проекти і технології, а також підтримують різні ініціативи приватних компаній. Наприклад, раніше з'явилася інформація, що Uber створюватиме перший приватний сервіс повітряних таксі саме в Дубаї.

Нагадаємо, партнерство по налагодженню енергоефективності в Дубаї раніше підписав український стартап Ecoisme.
ПЛЮС ДО ТЕМИ:
В ОАЕ з'явився міністр, відповідальний за штучний інтелект В ОАЕ з'явився міністр, відповідальний за штучний інтелект Reviewed by Vasyl Markovych on 10/23/2017 11:48:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.