Кому слід купувати газовий конвектор

Якщо ви вирішили купити газовий конвектор для опалення дому, передовсім слід розібратися в принципах його роботи і дізнатися, чим керуватися при виборі приладу.

Газовий конвектор чудово надається для опалення невеликих будинків
Отож агрегат має камеру згоряння із сталі або чавуну. Туди надходить природний газ. Там він згоряє, нагріваючи таким чином конвектор. Знизу в нього надходить холодне повітря, проходить через гарячий теплообмінник і, нагріваючись, піднімається вгору. Таким чином, в приміщенні швидко стає тепло. Однак, щоб зробити процес обігріву більш оперативним, деякі моделі додатково укомплектовані спеціальним вентилятором.

Що ж до продуктів згоряння газу, то вони виходять з приміщення через ту ж трубу, яка подає свіже повітря.

Зазвичай люди метаються між газовим котлом і газовим конвектором. Котел варто вибрати, якщо вам потрібно буде обігрівати габаритне будівля, в якому багато приміщень (більше чотирьох). Тоді буде доцільно одне невелике приміщення виділити для облаштування окремої котельні і замовити трубну розводку.

Газовий конвектор чудово надається для опалення невеликих будинків, в яких немає можливості або необхідності виділяти окрему кімнату під котельню. Крім того, газовий конвектор ідеально підійде вам, якщо ви проживаєте в будинку не постійно, а приїжджаєте час від часу. Агрегат під час холодів не замерзає і починає швидко подавати тепло після його включення. Він може бути резервним джерелом обігріву в місцевостях, де бувають часті перебої подачі електрики.

Як розрахувати потужність пристрою?


Щоб дізнатися, якої потужності конвектор варто купити, в розрахунок береться 1 кВт на кожні 10 м2. Тобто, якщо вам потрібно опалювати приміщення площею 80 м2, то вам потрібен газовий конвектор потужністю 8 кВт. Можете також додати 1 кВт згори, який би компенсував часткову втрату тепла через провітрювання кімнат, відкривання дверей і т.д. Навіть якщо ви купите агрегат більшої потужності, ніж необхідно, це не страшно, адже практично всі моделі конвекторів оснащені термостатом, який підтримує постійну температуру.

Матеріал агрегату


Найдовговічнішими і практичними є теплообмінники з чавунною камерою згоряння. Завдяки цьому матеріалу конвектор нагрівається рівномірно, що покращує його ККД. Однак, в порівнянні з камерою зі сталі, вони важчі і дорожчі. Крім того, діапазон їхньої потужності становить від 2 до 5 кВт. Потужність приладів зі сталі досягає 12 кВт. До того ж, вони дешевші і красивіше на вигляд.

Запуск конвектора


Для запуску агрегату використовується п'єзоелектрика або електрика. Краще вибирати останній тип, оскільки він більш зручний: поки ви утримуєте кнопку, іскри йдуть постійно. Однак час від часу потрібно міняти пальчикові батарейки. Крім того, прилад може бути укомплектований вентилятором, завдяки якому приміщення швидше прогрівається. Однак, його доцільно використовувати при запуску конвектора (весь час він не потрібен).

Кому слід купувати газовий конвектор Кому слід купувати газовий конвектор Reviewed by Vasyl Markovych on 9/18/2017 02:52:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.