Як правильно варити кукурудзу

Варимо кукурудзу
Щоб варена кукурудза виправдала ваші очікування, потрібно правильно вибрати качани в магазині або на ринку. Найсмачніші продаються до кінця серпня. Пізніші можуть виявитися переспілими і жорсткими.

    Перевірити кукурудзу на вік можна, роздушивши одне зернятко. З молодого насіння потече біла рідина, що нагадує молоко.

Для варіння ідеально підходить молода кукурудза із зернами молочно-білого або світло-жовтого кольору. На дотик качан повинен бути м'яким, але при цьому пружним. Зерна повинні щільно прилягати одне до одного і бути приблизно однакового розміру.

Особливу увагу зверніть на листя. У хорошої кукурудзи вони зелені, щільні, свіжі.

Як вибрати і варити кукурудзу


Не варто купувати кукурудзу без листя. Можливо, продавець навмисно прибрав його, щоб приховати від вас низька якість товару.

Як варити кукурудзу


Закип'ятіть воду і опустіть туди кукурудзу. Знімати листя не потрібно: при варінні воно додасть кукурудзі додатковий аромат і соковитість. Качани повинні бути однаковими за розміром, щоб вони зварилися одночасно.

    Молода кукурудза вариться 20-25 хвилин, зріла - не менш 2 годин.

Щоб прискорити процес приготування старої кукурудзи, можете заздалегідь замочити її у воді на 2-4 години. Зерна размягчаться і зваряться швидше.

Ближче до закінчення варіння зніміть зі страви пробу: виделкою підважте одне зернятко і розкусіть. Якщо воно м'яке і соковите, кукурудза готова.
Злийте воду, щільно закрийте каструлю кришкою і оберніть рушником. Зачекайте 10-15 хвилин. Така процедура робить кукурудзу більш ніжною на смак.

Готову гарячу кукурудзу звільніть від листя і подавайте до столу. Сіль і вершкове масло - на смак.
ПЛЮС ДО ТЕМИ:
Як правильно варити кукурудзу Як правильно варити кукурудзу Reviewed by Vasyl Markovych on 8/11/2017 12:14:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.