Український Helmfon зацікавив американських бізнесменів

Helmfon

Новина про пристрій Helmfon, розроблений українською компанією Hochu Rayu, спричинилаа жваве зацікавлення продуктом в американських компаніях, які хучуть випробувати диво-шолом у своїх офісах.

Про це пише "Голос Америки".

Шолом під назвою Helmfon, яка є поєднанням англійських слів, що означають «шолом» і «телефон», повністю блокує звуки, які надходять зовні, а також ті, що виходять від людини, яка його використовує. Пристрій обіцяє стати рішенням для компаній, у яких працівникам доводиться часто здійснювати телефонні дзвінки та проводити конференції через Skype.

Одягнувши шолом, людина може не хвилюватися про те, що співробітникам заважатимуть її розмови, так само для неї не матиме значення, чи хтось поруч розмовляє вголос.

Ідея пристрою виникла, коли компанія отримала замовлення від свого клієнта створити кілька нових офісів, кожний із яких розрахований лише на одного працівника. Оскільки типова кімната має розмір 3 на 3 метри, в Hochu Rayu вирішили знайти альтернативне рішення для цієї проблеми, щоб не використовувати даремно простір.

Після тривалих досліджень і пошуків було розроблено інструмент, який допомагає концентруватися на робочому процесі й ефективно використовувати час в офісі. Зовнішній каркас виготовлено зі скловолокна, покритого спеціальною фарбою; всередині шолом заповнений спіненим поліетиленом.

Helmfon оснащений системною платою, мікрофоном, колонками, акумулятором і спеціальним місцем для смартфона. Таким чином, як обіцяють розробники, шолом дозволяє переглядати відео, організовувати конференції через Skype, редагувати фотографії.


Helmfon-2
Шолом можна не тільки одягати, а й прикріпляти до стіни або стелі, що дозволяє приладнати його в будь-якому кабінеті. Наразі пристрій тестують, але розробники вже отримують замовлення, в тому числі від американських компаній.
Український Helmfon зацікавив американських бізнесменів Український Helmfon зацікавив американських бізнесменів Reviewed by Vasyl Markovych on 7/19/2017 08:35:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.