Померла авторка романів про Анжеліку

Анн Голон
У п'ятницю, 14 липня, у французському Версалі на 96-му році життя померла автор серії романів про Анжеліку - Анн Голон, повідомляє Le Figaro з посиланням на її дочку Надін Голубінофф.

Романи про Анжеліку, вигадану красуню-авантюристку XVII століття, були написані Анн і її чоловіком Сержем Голон. Серія складається з 13 книг, вони перекладені на 30 мов.

Перший роман з серії пригод Анжеліки ("Маркіза ангелів") був написаний в 1953 році. Рукопис розійшовся по чотирьох видавництвах у Франції, Італії, Англії і Німеччині. Саме в Німеччині книга вперше побачила світ у 1956 році, у Франції твір було надруковано роком пізніше.

Роман "Маркіза ангелів" швидко завоював популярність у світі: він був виданий 320 видавництвами 63 країн.

З 1964 до 1968 року було випущено п'ять кінофільмів про пригоди Анжеліки в епоху Людовика XIV.Анжеліка і король
Кадр із фільму "Анжеліка і король".
В останні роки свого життя Анн Голон вирішила заново переписати всю серію книг, будучи незадоволеною тим, що видавці дозволили собі численні скорочення в її творах.

Раніше повідомлялось, що у Москві на 74-му році життя помер російський і казахстанський актор театру і кіно Володимир Толоконников.
Померла авторка романів про Анжеліку Померла авторка романів про Анжеліку Reviewed by Vasyl Markovych on 7/16/2017 03:41:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.