Білорус винайшов кишеньковий генератор електрики для смартфонів

Генератор не потрібно заряджати — енергія виробляється при обертанні і накопичується всередині пристрою
Студент із Білорусі Михайло Вага винайшов кишеньковий генератор електрики HandEnergy, що дозволяє заряджати гаджети без використання розетки.

Як повідомляє Macdigger, пристрій нагадує за формою іграшку Powerball: просто потрібно його розкручувати, щоб отримати електроенергію.

"Всередині HandEnergy знаходиться потужний ротор, який запускається поворотом стартового кільця. Швидкість обертання складає 5000 оборотів за хвилину. Він продукує створення електроенергії, яка трансформується в струм. Кишеньковий генератор обладнаний акумулятором на 1000 мАг і USB-роз'ємом в 5В, 1А - від нього можна зарядити будь-які гаджети, починаючи від смартфонів і планшетів, закінчуючи "розумними" годинниками, фітнес-трекерами і камерами.
Вага успішно зібрав кошти на виробництво пристрою: винахідник планує продавати його скрізь — від США до Японії", - йдеться в повідомленні.

Перевага HandEnergy над зовнішніми акумуляторами полягає в тому, що генератор не потрібно заряджати — енергія виробляється при обертанні і накопичується всередині пристрою. Крім того, девайс допомагає тренувати м'язи рук і грудні м'язи.

Спочатку задумувався девайс як зарядний пристрій, але потім навколо нього з'явилася ціла екосистема і програма з безліччю функцій. Користувач може бачити рівень заряду, встановлювати рівень генерації енергії, а також подивитися статистику і знайти себе в топ-100 всіх користувачів HandEnergy. Гаджет схожий на гіроскопічний тренажер - і його дійсно можна використовувати для тренувань.

За словами винахідника кишенькового генератора, зараз до нього звертаються оптові розповсюджувачі з усіх континентів. Вартість HandEnergy становить 79 доларів.
Білорус винайшов кишеньковий генератор електрики для смартфонів Білорус винайшов кишеньковий генератор електрики для смартфонів Reviewed by Vasyl Markovych on 7/16/2017 09:26:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.