Китайці створили сонячні батареї, що працюють навіть вночі

Китайці розробили інноваційні сонячні батареї, які можуть генерувати електрику навіть вночі і за похмурої дощової погоди.
сонячні батареї

Над розробкою працювали вчені з Китайського університету океанології і Юньнаньського педагогічного університету.
Про це повідомило агентство "Сіньхуа".

Для того щоб сонячні панелі могли виробляти енергію навіть вночі, китайські вчені додали до їх складу спеціальний люмінофор з тривалим післясвітінням.

"Вдень, коли світить сонце, коефіцієнт корисної дії таких панелей підвищується незначно, зате енергія непоглиненого фотоелементами сонячного світла зберігається всередині люмінофора і переробляється вночі", - сказав професор Китайського університету океанології Тан Цюньвей, один з головних конструкторів інноваційних сонячних батарей.

Вночі збережена енергія виділяється одноколірним видимим випромінюванням, яке поглинає абсорбент і передає у вигляді електрики, пояснив він. Таким чином, інноваційні сонячні батареї можуть працювати не тільки вдень, але і вночі. У темний час доби ефективність перетворення сонячної енергії в електрику на нових сонячних панелях становить 25 відсотків.

Плюс до теми

Новини партнера

Китайці створили сонячні батареї, що працюють навіть вночі Китайці створили сонячні батареї, що працюють навіть вночі Reviewed by Vasyl Markovych on 4/05/2017 02:25:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.