NASA виявило три планети, придатні для життя

TRAPPIST-1
Вчені виявили у зірки TRAPPIST-1 сім планет розміром із Землю, на трьох з яких умови підходять для існування життя, оскільки вони, імовірно, мають воду і густу атмосферу.

Трансляція прес-конференції NASA велася на сайті агентства, а опис відкриття опубліковано в журналі Nature.
Планетну систему TRAPPIST-1 зараз спостерігають за допомогою космічного телескопа Hubble, щоб встановити наявність атмосфери на планетах.
"Це відкриття може бути суттєвим кроком у пошуку придатного для життя середовища, місць, які сприяють життю", - зазначили у NASA.
Зірка TRAPPIST-1 розміром з Юпітер і масою 8% від сонячної розташована приблизно за 39 світлових років від нас. Зазначається, що на всіх семи планетах потенційно може бути вода, а три розташовані на такій відстані від зірки, коли можливе існування життя.


Так, на трьох найближчих до зірки планетах може бути занадто спекотно для існування життя, на найбільш віддаленій - занадто холодно, тому для пошуків життя найцікавіші три планети.

Учасників прес-конференції запитали, скільки всього потенційно населених планет їм відомо.
Їх відповідь: «Кілька десятків!»

Співавтор дослідження Аморі Тріо з Кембриджського університету сказав Бі-бі-сі, що якби на найвіддаленішій від зірки TRAPPIST-1 планеті була атмосфера, яка ефективно зберігає тепло - більше схожа на атмосферу Венери, ніж на земну - вона могла б бути придатною для життя. «Було б шкода, якби Земля була єдиним шаблоном населеної планети у Всесвіті», - зауважив він.

Томас Цурбюхен додав, що штучних сигналів з цих планет поки не спіймали.

Відкриття зробило систему TRAPPIST-1 дуже перспективною метою для майбутніх досліджень. Пошуки атмосфер у нових планет вже ведуться на Космічному телескопі Хаббла NASA / ESA. Член групи Еммануель Жеен (Emmanuël Jehin) смакує майбутні можливості: "З телескопами наступного покоління, такими, як Європейський Надзвичайно Великий Телескоп ESO і Космічний телескоп Джеймса Вебба NASA / ESA / CSA, ми скоро зможемо зайнятися прямими пошуками води і, можливо, навіть доказів існування життя на цих планетах."

Нагадаємо, американське аерокосмічне агентство NASA о 20:00 почало прес-конференцію щодо відкриття, зробленого за межами Сонячної системи.


Новини партнера

Плюс до теми

NASA виявило три планети, придатні для життя NASA виявило три планети, придатні для життя Reviewed by Vasyl Markovych on 2/22/2017 09:53:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.