Створена інтерактивна таблиця хімічних елементів Менделєєва

Таблиця хімічниз елементів
Не всі з нас добре розуміються в хімії, тому назви деяких хімічних елементів з таблиці Менделєєва є чимось із області високої науки..
Бо навряд чи ви знаєте, де в нашому житті використовується, наприклад, церій або празеодім. Саме для таких далеких від науки людей на сайті elements.wlonk.com і була опублікована  інтерактивна періодична таблиця, яка пояснює на живих прикладах, для чого потрібен той чи інший хімічний елемент.

Нагадаємо, що початковий варіант періодичної системи хімічних елементів був розроблений російським ученим Дмитром Івановичем Менделєєвим в 1869-1871 роках. Тому отриману двомірну таблицю часто називають «таблицею Менделєєва» на честь її творця. Кожен її стовпець визначає основні фізико-хімічні властивості, а рядки є періоди.


Цинком або міддю сучасної людини здивувати навряд чи вдасться. Практично кожен знає, де саме застосовуються ці елементи в повсякденному житті. А ось про такі речовини, як европій або прометій ми знаємо не так багато.
З рідкісного металу европія, наприклад, роблять фарби, що світяться, а також використовують його при створенні кольорових телевізорів і лазерів. А прометієм покривають стрілки електронних приладів та годинників, щоб ті світилися. Без гольмію була б неможливою лазерна хірургія, а без ербія ми б так і не пізнали щастя оптоволоконного зв'язку. Пропонуємо вам самостійно ознайомитися з цією інтерактивною таблицею і розширити свій кругозір.

Звичайна таблиця хімічних елементів Менделєєва:
Звичайна таблиця хімічних елементів Менделєєва

Створена інтерактивна таблиця хімічних елементів Менделєєва Створена інтерактивна таблиця хімічних елементів Менделєєва Reviewed by Vasyl Markovych on 11/08/2016 08:43:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.