Вчені дослідили ложе, на якому покоїлося тіло Христа

Гріб Господній
Під час вивчення похоронного ложа Христа в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі вчені дійшли висновку, що воно залишилося в цілості з моменту його встановлення.
Про це повідомляє сайт National Geographic.

Ложе, на якому, згідно Святого Письма, покоїлося тіло Христа, було накрите мармуровою плитою в 1555 році. 26 жовтня науковці Національного технічного університету Афін зняли її і почали розкопки. Спочатку їм був доступний тільки первинний шар каменю, однак після 60 годин роботи вони виявили іншу мармурову плиту з хрестом, який був вирізаний на її поверхні. Під нею і перебувала оригінальна вапнякова плита, на якій, за переказами, покоїлося тіло Христа.
28 жовтня після виконання всіх робіт гробниця знову була накрита мармуровою плитою «на століття або тисячоліття», - пише журнал.

Хрест у гробниці Господа

«Я повністю вражений. Мої коліна трохи тремтять, тому що я цього не очікував», - заявив археолог Фредрік Гіберт. «Ми не можемо із стовідсотковою точністю стверджувати, але є видимі докази, що гробниця не переміщалася [з моменту поховання Христа]. Це те, про що вчені та історики сперечалися століттями», - додав Гіберт.

Крім того, дослідники підтвердили наявність вапнякової печери, в якій був похований Христос. Печера згодом була зруйнована, а зараз гробниця оточена Кувуклією, невеликою купольною каплицею, що знаходиться в храмі Гробу Господнього.
гробниця оточена Кувуклією

Плюс до теми

Вчені дослідили ложе, на якому покоїлося тіло Христа Вчені дослідили ложе, на якому покоїлося тіло Христа Reviewed by Vasyl Markovych on 11/01/2016 02:18:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.