Rich Kids - соцмережа для багатих дітей

Соцмережадля багатих дітей
Серед популярних в інтернеті сервісів часто зустрічаються досить ексклюзивні соціальні мережів. Але Rich Kids - це щось зовсім нове. Це закрита соціальна мережа для багатих дітей і підлітків із щомісячною абонентською платою в 1000 доларів.

З такою високою абонентською платою Rich Kids справді має право називатися «найбільш ексклюзивною в світі соціальною мережею». Адже популярні на весь світ Twitter і Instagram не вимагають плати за створення призначеного для користувача аккаунта. А тут тобі буквально висувають ультиматум: 1000 доларів або пішов геть! Втім, ви можете безкоштовно авторизуватися в соціальній мережі за допомогою свого облікового запису Facebook. Але далі цього зайти не вийде. Щоб отримати доступ до основних функцій, наприклад, ділитися контентом з іншими користувачами, вам все одно доведеться заплатити 1000 доларів.


Самі творці сервісу Rich Kids зробили слоганом своєї соціальної мережі фразу: «1000 доларів занадто дорого? Значить ця соціальна мережа - не для вас! ». І тут не посперечаєшся. Що ж отримують багаті діти за такі гроші? Вони отримують гарантію того, що жоден бідний користувач в цій мережі не зареєструється, бо це йому не по кишені.

Але є один нюанс. Багаті діти будуть платити по 1000 доларів на місяць за те, щоб хвалитися своїм дорогим одягом, іграшками, гаджетами, подарунками, а третина від всіх цих коштів буде переводитися дитячим благодійним організаціям. За рахунок багатіїв бідні діти з країн третього світу зможуть отримати їжу, початкову освіту і медичну допомогу.
ПЛЮС К ТЕМЕ:

Rich Kids - соцмережа для багатих дітей Rich Kids - соцмережа для багатих дітей Reviewed by Vasyl Markovych on 10/13/2016 11:10:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.