"Ощадбанк" попередив про SMS-повідомлення від шахраїв

«Ощадбанк»  шахраї
Цими днями на мобільні телефони українців почали надходити SMS-повідомлення наступного змісту "Рахунок ваших банківських карт заблокований. Ощадбанк. Інфо: тел. 0950600125".

Відтак державний «Ощадбанк» попереджає про факти відправки підроблених SMS-повідомлень з невідомих номерів нібито від імені банку.

Про це йдеться у повідомленні банку.

«Маємо інформацію про випадки надсилання SMS-повідомлень з різних невідомих номерів нібито від імені «Ощадбанку» про блокування картки та необхідність зателефонувати до Контакт-центру. Прийнявши Ваш дзвінок, зловмисники намагаються дізнатись персональні дані, зокрема номер картки», – йдеться у повідомленні.

Також, банк нагадав, співробітники банку ніколи не надсилають SMS-повідомлення, не телефонують клієнту з невідомого номера з метою отримання конфіденційної інформації по платіжній картці та не просять назвати ці дані по телефону.


«Користувачі карток мають пам’ятати, що не можна розголошувати конфіденційну інформацію – кодове слово, номер картки, термін її дії, PIN-код, CVC / CVV-код (3 цифри на зворотному боці картки) – ні знайомим, ні стороннім, ні тим більше тим особам, які представляються співробітниками банку», – нагадали в «Ощадбанку».

Всі SMS-повідомлення від «Ощадбанку» надходять за єдиним зразком: відправник повідомлення – Oschadbank.
"Ощадбанк" попередив про SMS-повідомлення від шахраїв "Ощадбанк" попередив про SMS-повідомлення від шахраїв Reviewed by Vasyl Markovych on 10/16/2016 04:07:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.