Що робити з опалим листям. Сім порад

Позбуваємося опалого листя
Восени на садовій ділянці накопичується багато опалого листя. Збір листя восени - трудомістка робота, яка займає багато часу і сил. Крім того, від зібраного листя потрібно якось позбутися або знайти місце для його зберігання.
Ось кілька порад щодо вирішення цієї проблеми.

1. Зробіть листовий перегній. Це прекрасний засіб поліпшення грунту, хороша мульча і підкислювач для вирощування рослин-ацидофілій.

2. Розкидайте вологе листя на вільних ділянках грунту. Воно будеь природною мульчею, яка зупинить ріст бур'янів, вивітрювання грунту і вимивання з неї мінеральних речовин. Навесні перепріле листя потрібно буде зібрати граблями або перекопати з грунтом.


3. Використовуйте листя для компосту. Частина опалого листя, попередньо подрібнивши, додайте до компостній купі, особливо якщо ви вже заклали туди у великій кількості зелені садові та овочеві відходи. Листя стануть грубим матеріалом, який врівноважить в компості зелені відходи.

4. Застосовуйте сухе листя як утеплюючий і теплоізоляційний матеріал для укриття в зимовий період гортензії, троянди та інших чагарників, які бояться морозів.

5. Застосуйте ефективний спосіб збирання листя з газону. З настанням сухої погоди пройдіться по них газонокосаркою, попередньо знявши корзину. Подрібнене листя залишиться на траві, і незабаром просто розчиниться в грунті галявини, при цьому поліпшивши його склад.

6. Опале листя листопадних дерев подрібніть і перемішайте з однорічними бур'янами. У бур'янів видаліть коріння, квіти і насіння. Покладіть суміш у пластиковий пакет і поставте для компостування. Час від часу струшуйте пакет або перемішуйте його вміст. Коли розкладання закінчиться, ви отримаєте хороший грунт для вирощування кімнатних рослин і розсади.

7. Використовуйте опале листя для декору. Зберіть найоригінальніші і гарні листи і зробіть з них осінні декоративні композиції, також їх можна використовувати для занять з дітьми. опубліковано
ПЛЮС К ТЕМЕ:

Що робити з опалим листям. Сім порад Що робити з опалим листям. Сім порад Reviewed by Vasyl Markovych on 10/13/2016 11:14:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.