Запізнілий поцілунок Трампа

Дональд Трамп, мітинг
Республіканський кандидат у президенти США Дональд Трамп цілує плакат "Жінки за Трампа" під час мітингу в Лейкленді, штат Флорида.
Нагадаємо, що в останні дні ряд відомих прихильників республіканців заявили про те, що не проголосують за Трампа на виборах через його вульгарні висловлювання про жінок.

До того  ж, в іноземних ЗМІ з'явилися вже кілька історій про сексуальні домагання Дональда Трампа.

Останній з оприлюднених нині інцидентів стався в 2005 році з журналісткою журналу People Наташею Стойнофф. Вона розповідає, що приїхала до маєтку Трампа і його на той момент вагітної дружини Меланії, щоб взяти у них інтерв'ю з нагоди першої річниці весілля. Журналістка стверджує, що Трамп повів її на «екскурсію» будинком і пообіцяв показати якусь особливу кімнату.
Коли дівчина туди ввійшла, нинішній кандидат у президенти зачинив двері, притиснув її до стіни і «засунув свій язик їй в горло». Вирватися Стойнофф змогла, коли прийшов дворецький.

Ще один випадок, описаний в The Palm Beach Post стався в 2003 році з мешканкою Флориди Мінді Макгіллірей. Тоді вона допомагала знімати концерт Рея Чарльза місцевому фотографу Кену Давідоффу. За словами Мінді, Трамп схопив її за сідницю. Це підтвердив і Давідофф, який був з нею в той вечір. Фотограф розповів, що чітко пам'ятає, як Мінді відтягнула його в бік і сказала: «Дональд схопив мене за зад!». Тоді дівчина вирішила не повідомляти про інцидент владі, але передумала після нещодавно оприлюднених заяв Трампа.

Фото АР.

ПЛЮС ДО ТЕМИ:
Запізнілий поцілунок Трампа Запізнілий поцілунок Трампа Reviewed by Vasyl Markovych on 10/13/2016 12:06:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.