Запізнілий поцілунок Трампа

Дональд Трамп, мітинг
Республіканський кандидат у президенти США Дональд Трамп цілує плакат "Жінки за Трампа" під час мітингу в Лейкленді, штат Флорида.
Нагадаємо, що в останні дні ряд відомих прихильників республіканців заявили про те, що не проголосують за Трампа на виборах через його вульгарні висловлювання про жінок.

До того  ж, в іноземних ЗМІ з'явилися вже кілька історій про сексуальні домагання Дональда Трампа.

Останній з оприлюднених нині інцидентів стався в 2005 році з журналісткою журналу People Наташею Стойнофф. Вона розповідає, що приїхала до маєтку Трампа і його на той момент вагітної дружини Меланії, щоб взяти у них інтерв'ю з нагоди першої річниці весілля. Журналістка стверджує, що Трамп повів її на «екскурсію» будинком і пообіцяв показати якусь особливу кімнату.
Коли дівчина туди ввійшла, нинішній кандидат у президенти зачинив двері, притиснув її до стіни і «засунув свій язик їй в горло». Вирватися Стойнофф змогла, коли прийшов дворецький.

Ще один випадок, описаний в The Palm Beach Post стався в 2003 році з мешканкою Флориди Мінді Макгіллірей. Тоді вона допомагала знімати концерт Рея Чарльза місцевому фотографу Кену Давідоффу. За словами Мінді, Трамп схопив її за сідницю. Це підтвердив і Давідофф, який був з нею в той вечір. Фотограф розповів, що чітко пам'ятає, як Мінді відтягнула його в бік і сказала: «Дональд схопив мене за зад!». Тоді дівчина вирішила не повідомляти про інцидент владі, але передумала після нещодавно оприлюднених заяв Трампа.

Фото АР.

Плюс до теми

Запізнілий поцілунок Трампа Запізнілий поцілунок Трампа Reviewed by Vasyl Markovych on 10/13/2016 12:06:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.