Juno прокинувся і готовий досліджувати Юпітер

Космічний апарат NASA Juno
Космічний апарат NASA Juno, який зараз перебуває на орбіті Юпітера, вийшов із сплячого режиму і почав підготовку до третього зближенню з гігантською планетою, повідомляє NASA.

"Juno, як і очікувалося, вийшов із сплячого режиму, він справний і відповідає на наші команди", - повідомив керівник програми Рік Нібаккен.

Після початку повноцінної роботи зонд також "успішно здійснив короткочасне включення двигунів для підготовки до майбутнього зближення з Юпітером". Очікується, що на початку листопада будуть включені всі науково-дослідні інструменти Juno.


Космічний корабель увійшов в безпечний режим 18 жовтня, коли монітор продуктивності програмного забезпечення індукував перезавантаження бортового комп'ютера космічного апарату. Команда NASA розслідує причини перезавантаження.

Juno був запущений 5 серпня 2011 року, з мису Канаверал, штат Флорида, і прибув на Юпитер 4 липня 2016 року. В ході своєї місії Juno проходить відносно низько над хмарами планети.
Juno прокинувся і готовий досліджувати Юпітер Juno прокинувся і готовий досліджувати Юпітер Reviewed by Vasyl Markovych on 10/26/2016 10:51:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.