Honda надрукувала електромобіль на 3D-принтері

honda
Мініатюрна електромашина, зібрана на фірмі Honda з надрукованих на 3D-принтері деталей, була показана відвідувачам CEATEC 2016. Прототип автомобіля зібраний на платформі Variable Design, яку вже демонстрували раніше в Парижі.
Ідея полягає в тому, щоб покупець сам міг підлаштовувати свою машину під одномоментні потреби. Майбутній власник може вибрати різні варіанти виконання кузова і придбати, наприклад, машину зі збільшеним салоном або ж модель з вантажним відсіком. Втім, є і безліч інших варіантів. Напевно, якщо машини запустять в серію, з'явиться ще більше різних варіантів кастомізації салону і кузова.

Виробництво маленьких машин

Оскільки автомобіль сам по собі невеликий, його концепцію і створення забезпечив підрозділ Honda, що займається мотоциклами.
Виробництво маленьких машин - перспективний напрямок, що дозволяє не тільки робити порівняно недорогі засоби пересування, зручні для невеликих поїздок по місту, але й експериментувати в цій області, працюючи над зменшенням споживання палива та електроенергії. У випадку з електричними автомобілями можна обходитися невеликими акумуляторами, знижуючи таким чином кінцеву вартість авто.
Тривимірний друк є хорошим і швидким способом створення запасних частин і окремих компонентів, тому зараз багато автомобільних гіганти вивчають можливості масового виробництва друкованих засобів пересування.
ПЛЮС К ТЕМЕ:

Honda надрукувала електромобіль на 3D-принтері Honda надрукувала електромобіль на 3D-принтері Reviewed by Vasyl Markovych on 10/08/2016 03:09:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.