Facebook запустив сервіс Workplace

Нова розробка компанії Фейсбук
У понеділок Facebook запустив робочу версію свого сервісу для спілкування бізнесу та некомерційних організацій Workplace. Раніше він був відомий під робочою назвою Facebook at Work.

Своїм Інтерфейсом сервіс схожий на ФБ (тільки зі світло-сірим фоном замість синього). Але тут замість того, щоб спілкуватися з друзями, можна створювати групи за темами для обговорення з колегами по роботі.
Workplace має окрема реєстрація.

Працює веб- і мобільна версія сервісу. Тут є стрічка новин, групи, чати, live-презентації, відео- і аудіочати - все, до чого користувачі мережі вже звикли. Звична «фейсбучна» аналітика тут теж є.

Тестову версію Workplace запустили близько року тому - зараз нею користуються близько 1000 організацій, які створили понад 100 000 груп. Користувачам пропонується 3-місячний безкоштовний пробний період, надалі ціна залежить від кількості користувачів. Якщо в компанії нею користуються до 1000 осіб, вона буде платити по $ 3 за людину в місяць, якщо від 1000 до 10 000 - $ 2, якщо понад 10 000 - $ 1. Для некомерційних і освітніх організацій сервіс безкоштовний.

У компанії вважають, що сервіс добре підходитьдля компаній з багатьма регіональними представництвами, для віддалених співробітників і т.інше.
Джерело
Facebook запустив сервіс Workplace Facebook запустив сервіс Workplace Reviewed by Vasyl Markovych on 10/11/2016 02:10:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.