Балада про українську піхоту - відео

Балада про піхоту - скріншот
У Києві презентували масштабний ролик "Балада про піхоту", присвячений воїнам Сухопутних військ України.

Авторами проекту стали компанія K & K Group і рекламне агентство TABASCO. Зйомки проводилися студією LimeLite Studio за підтримки Сухопутних військ ЗСУ на навчальному полігоні. Режисер проекту - ізраїльський режисер Елі Свердлов.

Основне завдання ролика, за словами автора проекту Гната Коробко, показати щоденний героїзм звичайних воїнів, які захищають Україну на фронті.

"У ролику показані справжні люди: солдати і офіцери Сухопутних військ України. Це не супергерої з фільмів. Коли ти спілкуєшся з ними, бачиш звичайних хлопців. Але є речі, які виділяють їх серед інших - справжні воля і дух. Це сила нашої армії. хочеться також відзначити колосальний ентузіазм і згуртованість всіх учасників проекту, а це люди з різних сфер. Така консолідація ще раз доводить: ми змінюємося, змінюється країна ", - сказав Гнат Коробко.


Сценарист Олександр Смирнов зазначив, що це був один з найскладніших сценаріїв соціального ролика. "Потрібно було знайти символ для сухопутних військ - простий, людяний, позбавлений мнимого героїзму і шароварщини. Цим символом стала лопатка піхотинця", - повідомив Олександр Смирнов.

Володимир Яценко, студія якого провела зйомки, зазначив, що цей проект - це спосіб захищати свою Батьківщину. "З автоматом в руках ми були б не такими ефективними, а тут можемо бути просто смертоносними. Я до сих пір із задоволенням згадую істерику ватників в прайм-тайм першого каналу Росії після 9 травня, коли ми вийшли з соціальними роликами до Дня Перемоги", - повідомив Володимир Яценко.
Балада про українську піхоту - відео Балада про українську піхоту - відео Reviewed by Vasyl Markovych on 10/10/2016 12:36:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.