В ЄС всі нові будинки зобов'язали оснащувати зарядками для електромобілів

Зарядка для електромобіля
Згідно нещодавно ухваленому в Європейському Союзі закону, пише ресурс gas2.org, всі нові будинки, побудовані або відреставровані після 2019 року, повинні оснащуватися зарядним пристроєм для електромобіля. Річ у тім, що що встановити «зарядку» в процесі будови і ремонту набагато дешевше, ніж викликати фахівців для того, щоб обладнати одну станцію після того, як все буде готово.

Так у Європі вже щосили почали готуватися до масового переходу на електротранспорт: багато виробників автомобілів працюють над створенням комбінованих або ж повністю електричних машин, а деякі країни приймають поправки до законів, які регулюють правила їх виробництва, ввезення в країну і експлуатацію.

Так, в Німеччині нещодавно прийняли резолюцію, що забороняє випуск автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння після 2030 року - за словами її авторів, це дозволить скоротити забруднення повітря і навколишнього середовища, а також простимулює виробництво електромобілів.

Свої напрацювання в області електротранспорту вже продемонстрували Volvo, Volkswagen, Daimler-Benz, BMW і багато інших автомобільні концерни.
ПЛЮС К ТЕМЕ:

В ЄС всі нові будинки зобов'язали оснащувати зарядками для електромобілів В ЄС всі нові будинки зобов'язали оснащувати зарядками для електромобілів Reviewed by Vasyl Markovych on 10/15/2016 11:03:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.