У Миколаєві активісти розігнали форум Віктора Медведчука

Форум Медведчука у Миколаєві
У Миколаєві представники "Правого сектора" і Цивільного корпусу "Азов" зірвали "Південний форум", організований громадським рухом "Український вибір" (керівник - Віктор Медведчук).

Як повідомляє "НикВести", учасники заходу закрилися в їдальні обладміністрації. При вході в будівлю зібралися активісти.

Кілька активістів пробралися в їдальню. Між ними і організаторами форуму - нардепом від "Опозиційного блоку" Василем Німченко і депутатом обласної ради Максимом Невінчаним - зав'язалася словесна перепалка.


Активісти заявили, що "Українському вибору" не місце в Миколаєві. Німченко намагався заговорити з ними про "бійні, яка йде 3-й рік", але його тут же заглушили криками "ганьба". У підсумку учасники форуму покинули кафе через чорний хід. Автомобіль парламентарій закидали землею.

На місці чергували співробітники поліції. Вони організували кордон всередині і зовні будівлі, щоб не допустити зіткнень.
У Миколаєві активісти розігнали форум Віктора Медведчука У Миколаєві активісти розігнали форум Віктора Медведчука Reviewed by Vasyl Markovych on 10/26/2016 03:59:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.