Українцям дошкуляє парагрип - медики

В Україну прийдуть три штами грипу
Якщо ви кашляєте, маєте нежить і болі у горлі, то, найімовірніше, ви вже стали жертвою гострого респіраторного захворювання - парагрипу. Медики кажуть, що самого грипу в Україні ще не зафіксовано. Але він обов'язково прийде і матиме аж три штами вірусу, найнебезпечніший із яких - H1N1.
Тим часом із 3 жовтня зафіксовано вже 153 тисячі випадків ГРВІ.
Про це повідомила завідувачка Українським центром грипу та гострих респіраторних інфекцій Міністерства охорони здоров'я Тетяна Дихановська.

 За її словами, з 3 жовтня зафіксовано 153 тисячі випадків ГРВІ, з них 3700 госпіталізовано (75% - діти).
«Дослідження зафіксували в 51% - парагрип. Вірус грипу в жодному регіоні країни не зафіксовано. Епідемічний поріг не перевищений», - сказала Дихановська.

Головний позаштатний інфекціоніст МОЗ Ольга Голубовська зазначила, що цього року в Україні циркулюватимуть три штами вірусу грипу: H3N2(Гонконг), H1N1 (Каліфорнія) і вірус грипу В.  «А/Гонконг (H3N2) - не новий. Циркулюватимуть також досить агресивний - H1N1 і грип, який характеризується легкими формами захворювання. Групи ризику важкого перебігу грипу - діти і люди старші 60 років», - сказала Голубовська.
Нагадаємо, що найкращий захист від грипу - профілактичні щеплення. Тому не легковажте своїм здоров'ям і життям.

Українцям дошкуляє парагрип - медики Українцям дошкуляє парагрип - медики Reviewed by Vasyl Markovych on 10/12/2016 03:49:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.