Як найкраще облаштувати маленьку кухню

Дизайн маленької кухні
1. Для маленької кухні найкращими є або лінійне,е або Г-подібне планування. «Кут» робить кухню більш затишною, а якщо правильно підібрати кутові шафу і фурнітуру до нього, то з'являється ще одне місце для зберігання кухонного начиння.

2. По можливості використовуйте вбудовану техніку. Не секрет, що габарити вбудованих побутових приладів набагато компактніші.Вставляючи під стільницю, наприклад, пральну машину ви тим самим збільшуєте робочу зону. Вбудована техніка ховається за тими ж фасадами, що і кухонні меблі, це візуально об'єднує меблі в одне єдине ціле. У вас не виникатиме відчуття нагромадження. Така кухня буде виглядати більш сучасною, привабливою і затишною.

3. Кухонним фасадам також варто приділити чимало уваги. Бажано, щоб на фасадах не було ніякого, тим більше дрібного малюнка і зайвих елементів декору. Строгість і лаконічність - найкраще рішення.


4. Вибираючи навісні шафи, віддайте перевагу не дверцятам, що відчиняються, а тим, які піднімаються вгору за допомогою спеціальної фурнітури. Вони не так крадуть настільки дорогоцінний простір.

Інтер єр маленької кухні
5. Перш ніж купувати варильну панель на чотири конфорки, подумайте, чи так уже часто ви користуєтеся всіма чотирма, можливо ви зможете обійтися і двома. Встановивши двоконфорну варильну панель, ви істотно збільшите для себе робочу зону. Ще, можливо, варто задуматися про те, чи потрібна вам духовка. Адже навіть дуже педантичні домогосподарки навчилися обходитися, наприклад, мультиваркою або аерогрилем. А на місце духовки можуть претендувати пральна, посудомийна машини або звичайна підлогова шафа для зберігання.

6. Для кухні маленького розміру з особливою ретельністю необхідно продумати систему освітлення. Особливий затишок додадуть їй точкові світильники, але тільки в тих місцях, де це справді необхідно (над робочою зоною, в шафах, вздовж верхнього краю шафок). Над обіднім столом можна повісити невелику люстру.

7. Не розміщуйте мікрохвильову піч на робочій поверхні - в маленькій кухні вона займе левову частку останньої. Намагайтеся заховати її в підлогову або навісну шафу. Можна її також повісити на стіну за допомогою спеціальних тримачів.

8. Зараз дуже поширені кухонні рейлінги. Це спеціальні планки у вигляді трубочок, які кріпляться над робочою поверхнею. До цих планок дизайнери придумали безліч різноманітних поличок, гачків. Повірте, тут можна багато всього розмістити: чашки, столові прилади, спеції, рушники, банки з сипучими продуктами, засоби побутової хімії, ковші, невеликі каструлі. Рейлінги ідеально впишуться в інтер'єр будь-якої кухні, зроблять її більш сучасною.

9. У підлогових шафах намагайтеся використовувати висувні конструкції, а не полиці. Звичайно, це не дуже допоможе вам заощадити простір, проте значно спростить процес приготування їжі. Вам не треба буде виймати все з шафи, намагаючись дістати те, що стоїть позаду, а потім складати все це назад. Зупиніть свій вибір на конструкціях з високими прозорими бортиками - так вам збоку буде краще видно все те, що знаходиться всередині ящика.

Маленькі кухні, фото
10. Задумайтесь над тим, чи потрібна вам двері в кухонному отворі. Адже їх наявність може «з'їдати» дорогоцінний простір. Можливо, їх найкраще просто зняти. Але якщо ви багато готуєте і вважаєте за необхідне захистити свою квартиру від зайвих запахів, по-перше, встановіть хорошу витяжку, а по-друге, зверніть вашу увагу на двері-купе. Вони просто від'їжджають убік, залишаючи нам дорогоцінні сантиметри.
ПЛЮС К ТЕМЕ:

Як найкраще облаштувати маленьку кухню Як найкраще облаштувати маленьку кухню Reviewed by Vasyl Markovych on 10/03/2016 02:22:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.