Галактика із сузір'ї Кассіопеї

NGC 278 на позір може видаватися спокійною
Це зображення показує спіральну галактику під назвою NGC 278. Ця космічна краса знаходиться на відстані близько 38 мільйонів світлових років від Землі в північному сузір'ї Кассіопеї.

У той час як галактика NGC 278 на позір може видаватися спокійною, насправді це далеко не так. Галактика в даний час переживає величезний сплеск зореутворення. Така бурхлива діяльність проявляється у безпомилкововій кольоровій гамі вузлів спіральних рукавів галактики, кожен з яких знаменує собою скупчення гарячих новонароджених зірок.

Однак зореутворення NGC 278 є дещо незвичним; воно  не поширюється на зовнішні краї галактики, бо відбувається всередині її внутрішнього кільця площею близько 6500 світлових років. Ця двоступенева структура зрима на цьому знімку - в той час як центр галактики яскравий, його околиці значно темніші. Ця дивна конфігурація, як вважають, були спричинена зиттям з меншою, багатою газом галактикою.
За матеріалами ESA / Hubble & NASA і С. Smartt (Королівський університет у Белфасті).
ПЛЮС К ТЕМЕ:

Галактика із сузір'ї Кассіопеї Галактика із сузір'ї Кассіопеї Reviewed by Vasyl Markovych on 10/29/2016 01:53:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.