Apple представила оновлений MacBook Pro

Демонстрація можливостей Touch Bar
На спеціальному заході в Купертіно глава Apple Тім Кук показав нові MacBook Pro з сенсорною панеллю замість функціональних клавіш.

Сенсорна панель являє собою досить великий кольоровий екран. Також нова "прошка" позбулася звичайних портів USB. Всі комунікації будуть здійснюватися за допомогою чотирьох портів USB-C. Виросла і площа тачпада - в два рази в порівнянні з попередньою моделлю MacBook Pro.

Apple за традицією буде пропонувати дві моделі MacBook Pro - 13- і 15-дюймову. Обидві досить відчутно схудли. 13-дюймова на 17% тонше попередниці, товщина корпусу тут становить всього 14,9 мм. А 15-дюймова схудла на 14% - до 15,5 мм.

"Для нас це більше, ніж комп'ютер. Він дуже важливий для нас, але не тільки для нас, а для всього світу", - запевняв на презентації глава Apple Тім Кук.


Клавіатура нової "Прошки" запозичена з 12-дюймової моделі MacBook. Панель над клавіатурою, що представляє собою сенсорний екран, зменшила клавіатуру на цілий ряд функціональних клавіш. Зокрема, MacBook Pro позбувся клавіші Esc, яка була невід'ємним елементом комп'ютерних клавіатур останні 50 років.

Пропали і функціональні клавіші Fn. На сенсорному екрані будуть відображатися клавіші, затребувані в додатку.

Крім того, на цьому екрані, який отримав назву Touch Bar, буде постійно присутня кнопка виклику голосового асистента Siri. Touch Bar дозволить розгортати фото або відео на весь екран, оскільки всі керуючі клавіші будуть відображатися над клавіатурою.

На Touch Bar можна буде також вивести емодзі при листуванні в месенджерах або поштою. Сторонні розробники програмного забезпечення отримають можливість прописувати свій функціонал Touch Bar при створенні своїх додатків.

Також новий MacBook Pro обзавівся сенсором відбитків пальців Touch ID, яка знайома мільйонам користувачів iPhone. Якщо ноутбук використовується одночасно декількома користувачами, то для перемикання між ними буде досить просто прикласти палець до сенсора на стартовому екрані.

Залізо в MacBook Pro також піддалося змінам. Новий екран на 67% яскравіший і відображає на 25% більше кольорів. У ноутбуках з'являться процесори Intel останнього покоління.

Кольори в MacBook Pro стали яскравіші


Час автономної роботи обох версій складе, за обіцянками Apple, до 10 годин.

15-дюймова версія отримає дискретну відеокарту Radeon Pro з 4 ГБ пам'яті. Обидві версії отримають швидкісні SSD ємністю до 2 ТБ.

Радикально позбувшись USB-портів, Apple все ж залишила в ноутбуках нового покоління звичний роз'єм для навушників. Той самий, якого позбувся iPhone 7.

Ціни тримаються на звичному для Apple рівні.

Найпростіша версія нової 13-дюймової "Прошки" обійдеться в $ 1,5 тис. І це буде версія без головної інновації - Touch Bar.

13-дюймова версія з Touch Bar буде коштує від $ 1799, а 15-дюймова - від $ 2399.
Джерело
Apple представила оновлений MacBook Pro Apple представила оновлений MacBook Pro Reviewed by Vasyl Markovych on 10/27/2016 09:38:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.