Ватикан долучив до лику святих Матір Терезу - фоторепортаж

Матір Тереза
У неділю, 4 вересня, у Ватикані відбулося зарахування до лику святих Матері Терези з Калькутти. Святкову месу на площі Святого Петра очолив Папа Римський Франциск.

На богослужінні були присутні численні міжнародні делегації, духовенство, десятки тисяч віруючих. Люди в очікуванні месси спали просто неба на площі Святого Петра.

Папа Римський вітає вірних

Площа святого Петра, Ватикан
У Католицькій церкві канонізації передує процес беатифікації - зарахування до лику блаженних, і так само, як і святість, вимагає наявності задокументованих чудес. Мати Тереза ​​була визнана блаженною Папою Іваном Павлом II в 2003 році.
А у грудні 2015 року Папа Франциск схвалив декрет, який підтверджує диво зцілення за допомогою звернення до Матері Терези (мова йде про повне одужання бразильського інженера від серйозного захворювання мозку в 2008 році після молитви до Матері Терези).
Марсиліо Хаддад Андріано
Марсиліо Хаддад Андріано, чиє одужання від тяжких інфекцій мозку було приписане заступництву Матері Терези, в супроводі членів своєї сім'ї на площі Святого Петра.
Сон у Ватикані

Заходи безпеки

ПЛЮС К ТЕМЕ:

Ватикан долучив до лику святих Матір Терезу - фоторепортаж Ватикан долучив до лику святих Матір Терезу - фоторепортаж Reviewed by Vasyl Markovych on 9/05/2016 02:41:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.