В болотах Аргентини знайшли загадковий острів

Серед боліт Аргентини виявили ідеально круглий острів, який обертається.

Ось так острів виглядає з висоти.
Ось так острів виглядає з висоти.
Таємничий об'єкт, виявлений в болотах Аргентини, спочатку знайшли на Google Maps і прийняли за артефакт, який виник через неправильне сканування місцевості, але пізніше з'ясувалося, що це не так, а острів насправді існує, та до того ж він ідеально круглий і обертається .

Знахідка належить американському інженеру-гідравліку Річарду Петроні. Він виявив острів раніше в цьому році і тут же зв'язався зі своїми колегами Серджіо Неспілермом і Пабло Мартінесом, які теж зацікавилися знахідкою. Усі троє відправилися в експедицію по виявленню таємничого місця.

Незвичайний острів кожен охочий може побачити прямо зараз. Досить перейти на Google Maps, ввести координати 34 ° 15'07.8 "S 58 ° 49'47.4" W і переключитися в режим супутника


Сам острів розташований в Аргентині, в дельті болотистої річки Парана. І з першого разу у Річарда і його колег до острова дістатися не вдалося - завадила надто болотиста місцевість, зате другий захід на вертольоті увінчався успіхом, і вчені, нарешті, змогли побачити незвичайне місце.

Острів був названий Eye (Око), його діаметр становить 118 метрів, і розташований він на водній поверхні трохи більшого розміру. Як з'ясувалося, місцеві жителі про існування острова знають давно, але наближатися до нього не ризикують, оскільки вважають, що там живе древнє божество.

Острів - кришка люка НЛО

Вивчивши архіви Google Maps, Річард Петроні дійшов до висновку, що острів існував вже в 2003 році, в момент запуску сервісу. А знімки з супутника в різні періоди часу говорять про те, що острів обертається навколо своєї осі і змінює своє положення. В даний момент Річард збирає третю експедицію, щоб вивчити Око, озброївшись спеціальним геологічним обладнанням.

Натомість уфологи вважають, що дослідження проводити не потрібно. Вони і без них вже впевнені, що острів - це кришка люка космічного корабля або вхід в секретну підводну базу чужопланетян.
ПЛЮС К ТЕМЕ:

В болотах Аргентини знайшли загадковий острів В болотах Аргентини знайшли загадковий острів Reviewed by Vasyl Markovych on 9/01/2016 11:30:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.