Google запустив сервіс для відеодзвінків Duo

Сервіс для відеодзвінків Duo
Google запустив новий додаток для відеодзвінків під назвою Duo. Таким чином компанія відповіла на розробки конкурентів - сервіси FaceTime від Apple, Skype від Microsoft і месенджер Facebook.
Про це повідомляє сайт Бі-бі-сі.
Функціонал програми багато в чому повторює розробки аналогічних сервісів. Єдиною відмінністю є те, що Duo показує зображення з камери людини, що телефонує, ще до відповіді на дзвінок.
Google вважає, що ця особливість полегшить користувачам прийняття рішення про те, відповідати на дзвінок чи ні.
Сервіс Duo працює як на платформі Android, так і на смартфонах Apple. Дзвінки захищені шифруванням, а якість відео змінюється в залежності від швидкості з'єднання, відзначають в Google.

Як і в додатку FaceTime на iOS, для дзвінків по Duo потрібно знати тільки номер телефону абонента.
При використанні інших сервісів (наприклад, месенджера Facebook) обом користувачам потрібно увійти до свого облікового запису в додатку, щоб використовувати функцію відеодзвінків.
У Google вже є сервіс відеодзвінків Hangouts, запущений в 2013 році. Але компанія тепер більше позиціонує цей сервіс як інструмент для бізнес-переговорів.
Duo же був представлений як більш простий і надійний спосіб зв'язку з друзями і сім'єю.

Allo від Google

Очікується, що найближчим часом Google запустить і ще один додаток. Йдеться про мессенджере Allo.

Новий месенджер буде пропонувати відповіді на питання співрозмовника. Наприклад, якщо співрозмовник надішле фотографію собаки, то додаток запропонує написати: "Милий собака!"
За словами представників Google, всі повідомлення в Allo будуть зашифровані. Користувачам буде доступний і режим Incognito mode - секретні чати зі зникаючим повідомленнями. У цьому месенджер нагадує аналогічну функцію додатка Telegram.
Перекладач Google для компаній:Translator ToolkitІнструмент перекладу веб-сайтівПошук на світ
Google запустив сервіс для відеодзвінків Duo Google запустив сервіс для відеодзвінків Duo Reviewed by Vasyl Markovych on 8/16/2016 01:28:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.