Найкращі добрива для полуниці

Кілька слів про супердобрива для вирощування полуниці.
Добрива для полуниці
Для дачників кропива вважається травою-бур'яном, проте вони навчилися використовувати її в якості гарного добрива. Як виявилося, кропива як добриво для ягід полуниці, справжній цілющий еліксир.

Готується підгодівля просто. Слід зібрати побільше кущів кропиви, помістити в ємність, залити водою, якщо є можливість дощовою. Потім придавити кропиву якимось тягарем і накрити ємність сіткою. Два рази на день кропив'яний настій слід дуже добре перемішувати.

Перед тим як почати підживлення полуниці, розчин розводиться водою з розрахунку 1:20. Добриво для полуниці  - кропива - містить в легкозасвоюваній формі калій і азот, в гранті після поливу з'являється велика кількість дощових черв'яків.


А курячий послід хороший тим, що містить високий відсоток азоту, без якого кущі полуниці не спроможні вродити великі, соковиті і солодкі плоди.
Використовується курячий послід як підгодівля в рідкому вигляді. Стандартний розрахунок 1 літр пташиного посліду на 10 літрів води. Щоб не спалити рослини приготований розчин повинен простояти близько трьох днів.
Найкращі добрива для полуниці Найкращі добрива для полуниці Reviewed by Vasyl Markovych on 8/02/2016 04:41:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.