У церквах Східної Німеччини буде безкоштовний Wi-Fi

У 2017 році в церквах Східної Німеччини з'явиться безкоштовний доступ до бездротового інтернету. Про це повідомляє Motherboard.
Безкоштовний інтернет у церкві

Точки Wi-Fi, названі «Godspots», з'являться в церквах до 500 річниці початку Реформації в Німеччині. У пілотному проекті братимуть участь 220 церков в Берліні, а до травня наступного року точки доступу планується встановити в трьох тисячах церков і релігійних організацій по всій Східній Німеччині.

Згідно з дослідженням, проведеним вченими з університету Чикаго, в 2008 році 52 відсотки східних німців вважали себе атеїстами, а тих хто вірить в Бога і не сумнівається в тому, що він існує виявилося тільки вісім відсотків. За словами прес-секретаря проекту, його автори хочуть показати, що церква ще може бути «місцем спілкування». Якщо проект виявиться успішним, церква в Німеччині може стати одним з найбільших провайдерів бездротового інтернету в країні.


До недавнього часу в Німеччині діяв закон, за яким власники точки доступу Wi-Fi, будь то компанії або приватні особи, несли відповідальність за незаконні дії користувачів цієї точки доступу (наприклад, за скачування піратського контенту). Тому власники багатьох кафе, ресторанів і навіть готелів не робили бездротові точки доступу для клієнтів. Але в травні 2016 року уряд Німеччини вирішив скасувати цю статтю закону, так що з часом Wi-Fi в громадських місцях стане звичайним явищем.
У церквах Східної Німеччини буде безкоштовний Wi-Fi У церквах Східної Німеччини буде безкоштовний Wi-Fi Reviewed by Vasyl Markovych on 7/08/2016 08:43:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.