Washington Post розповіла про Василя Сліпака

Washington Post присвятило матеріал солістові Паризької опери, всесвітньо відомому співаку, українському добровольцю Василю СЛІПАКУ
Американське видання Washington Post присвятило матеріал солістові Паризької опери, всесвітньо відомому співаку, українському добровольцю Василю СЛІПАКУ, який загинув в зоні АТО під Луганським від пострілу снайпера.

"На тлі гуркоту артилерії і пострілів, глибокий, звучний голос Василя СЛІПАКА в окопах східної України був теплим нагадуванням про менш варварські риси людства", - пише газета.

Автор розповідає, що "професійний баритон покинув свою рідну Україну в 1990-і роки, щоб оселитися у Франції, де він регулярно співав в Паризькій опері. Але після того, як вибухнула війна, в 2014 році він вирішив повернутися додому і приєднатися до добровольчого батальйону для боротьби з підтримуваними Росією сепаратистами на східному фронті країни".


"Сліпак зробив традиційну українську, в стилі ірокеза, стрижку, а також взяв псевдонім Міф, в честь арії Мефістофеля з опери Фауст за п'єсою великого Гете. Пізніше він іноді співатиме її своїм побратимам", - пише видання.

"Але приблизно о 6 годині ранку, в середу, його голос назавжди замовк. Коли смертельний сплеск насильства зруйнував тендітний режим припинення вогню України в пух і прах, 41-річний оперний співак був убитий снайпером і став ще однією жертвою цієї перемелюючої війни на виснаження на далекій східній околиці Європи ", - повідомляє автор.
Washington Post розповіла про Василя Сліпака Washington Post розповіла про Василя Сліпака Reviewed by Vasyl Markovych on 7/02/2016 12:50:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.