Генрі Форд не складав автомобілі - він будував заводи

Для початку дві цитати.
«Генрі Форд не складав автомобілі - він будував заводи».
«Якщо твій бізнес залежить від тебе, то ти не володієш бізнесом, ти працюєш на роботі. І це найгірша робота в світі, тому що ти працюєш на сновиду», - Майкл Гербер, The E Myth.
Ендрю Вілкінсон, американський підприємець.
Ендрю Вілкінсон, американський підприємець.

Ендрю Вілкінсон, фахівець із СЕО і власник 5 компаній, поділився секретом свого успіху у бізнесі. А він простий: Вілкінсон відмовив собі у бажанні працювати у своїх компаніях. Тобто приходити в офіс щодня і займатися рутинною роботою менеджера. Він довірився найнятій ним команді. А вивільнений час присвятив пошукам нових ніш і напрямків для бізнесу.
«Я думаю про свої компанії, як про машини. Я визначаю бажані результати, придумую машину, яка зможе їх виробляти, а потім з'ясовую, люди якого типу можуть стати частиною такої машини», ­– пише ­Ендрю Вілкінсон.

Він знаходить потрібних людей і довіряє їм усю основну роботу. А сам лише вивчає потреби клієнтів, які замовляють послуги компанії. І це єдина причина його нечастих появ на роботі.

А тепер погляньте на те, як працюють українські бізнесмени. Абсолютна більшість із них, заснувавши фірму і досягнувши перших успіхів, з головою занурюються у рутину. Вони – і гендиректори, і рекрутери, і навіть охоронці своєї власності в одній особі. Страх втратити здобуте та недовіра до ними ж найнятого персоналу зв'язує їм руки. У них немає вільного часу на те, щоб роззирнутися і знайти інші вільні ніші для розвитку бізнесу.
Українські бізнесмени наймають самі себе на роботу. Окрім прибутку вони ще й виплачують собі щомісячну зарплату. Зауважу, що у більшості випадків – не заслужено. Бо роблять помилки там, де не є фахівцями.
До чого я веду? Створивши успішний бізнес, чиніть як Форд – будуйте заводи, і не беріться особисто складати автомобілі.
В. Т.  

Генрі Форд не складав автомобілі - він будував заводи Генрі Форд не складав автомобілі - він будував заводи Reviewed by Vasyl Markovych on 7/07/2016 11:31:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.