Онищенко не здивований зрадою Юлії Тимошенко

Позбавлений сьогодні недоторканності народний депутат Олександр Онищенко украдені з бюджету кошти має намір витрачати на «боротьбу з "божевільною і злочинною владою» в Україні.
Онищенка також не здивувало, що Юлія Тимошенко проголосувала за рішення взяти його під арешт

Про це він заявив в коментарі Страна.ua.

«Тепер закінчилося життя Онищенка-бізнесмена, починається життя іншого Онищенка - людини, яка 24 години на добу буде витрачати на те, щоб допомогти українському народові боротися з цією божевільною і злочинною владою. Такого свавілля я ще не бачив. Втім, я знав про те, яке буде рішення, ще вранці. Тому я не в Києві», - заявив він.

Онищенко зазначив, що зараз знаходиться, буцім, в Австрії і підбирає місце для подальшого проживання. Хоча раніше в ЗМІ була поширена інформація, що утікач перебуває в Росії. Зокрема зазначалося, що літак Онищенка відбув із Києва у Мінськ.
Однак сам Онищенко не хоче підтверджувати цей факт.


«Ну де в світі можна отримати статус політичного біженця? Буду вивчати. Англія, напевно. Мені подобається Лондон, гарне місто», - додав він.

Олександра Онищенка також не здивувало, що Юлія Тимошенко проголосувала за рішення взяти його під арешт.
Він також не став спростовувати, що підтримував з Тимошенко відносини і фінансував БЮТ.

«Послухайте, це ж політика. Цинічна річ», - зазначив Онищенко.
Онищенко не здивований зрадою Юлії Тимошенко Онищенко не здивований зрадою Юлії Тимошенко Reviewed by Vasyl Markovych on 7/05/2016 05:01:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.