На фото американського політика виявили вампіра

Американський політик Майк Пенс (Mike Pence) опублікував в Twitter фотографію
Американський політик Майк Пенс (Mike Pence) опублікував в Twitter фотографію, на якій він вечеряє з сім'єю в одному з ресторанів Нью-Йорка.
Користувачі соцмережі помітили на знімку незвичайну деталь: поряд зі столиком Пенса висіло дзеркало, в якому видно відображення політика, проте не видно дівчини, яка сидить поруч. Про це повідомляє The Independent.

«Зайняті вихідні в Нью-Йорку! Насолоджуюся вечерею зі своєю сім'єю в Chili's. З нетерпінням чекаю повернення в Індіану», - написав політик.

У коментарях до посту користувачі пожартували, що Chili's перетворює своїх відвідувачів в вампірів, а також підкреслили, що мало хто помітив цю дивину.

«Давайте і далі вести себе так, як ніби ми не бачимо, що в дзеркалі немає відображення його дочки», - написала одна з користувачок Twitter.

Майк Пенс - американський політик, який представляє Республіканську партію, губернатор штату Індіана з 2013 року. 15 липня кандидат на пост президента США Дональд Трамп оголосив Пенса своїм потенційним віце-президентом.
На фото американського політика виявили вампіра На фото американського політика виявили вампіра Reviewed by Vasyl Markovych on 7/18/2016 08:15:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.