У Польщі знизять пенсії колишнім "чекістам". А в Україні вони - у пошані

Працівники КДБ отримують підвищені пенсії в україні
Уряд Гройсмана шукає можливості зекономити на видатках Пенсійного фонду. Наразі знайшли лише категорію пенсіонерів, яка незаконно отримувала виплати "за роботу на шкідливому виробництві". А тим часом тисячі колишніх працівників КГБ СРСР та інших чинуш із силових структур продовжують отримувати особливі пенсії за вчинені в часи Союзу злочини проти українського народу.
Чому б українській владі не перейняти досвід наших сусідів у царині виплати пенсій колишнім "чекістам"?
Уряд Польщі планує знизити пенсії для 32 тисяч пенсіонерів таємної поліції комуністичного періоду, повідомляє Reuters.
Про такі наміри висловився польський міністр внутрішніх справ Маріуш Блащак під час прес конференції 12 липня.

Позбавлення колишніх функціонерів комуністичного режиму додаткових пільг і надбавок до пенсії дозволить заощадити 135 мільйонів злотих (до $ 35 млн) щорічно.


Це - реалізація соціальної справедливості. Таємна поліція і діячі репресивного комуністичного державного апарату досі отримують високі пенсії,  - заявив міністр.

Згідно з проектом, максимальна пенсійна квота для колишніх співробітників органів безпеки не повинна перевищувати середнього рівня пенсій, тобто 2131 злотий (482 євро). Повідомляється, що під зниження підпадають 32000 колишніх службовців комуністичних спецслужб. Зміни до закону, ймовірно, набудуть чинності на початку 2017 року.

ПЛЮС К ТЕМЕ:

У Польщі знизять пенсії колишнім "чекістам". А в Україні вони - у пошані У Польщі знизять пенсії колишнім "чекістам". А в Україні вони - у пошані Reviewed by Vasyl Markovych on 7/13/2016 01:59:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.