7 правил стилю для чоловіків, які варто порушувати

Сьогодні білий костюм можна носити куди завгодно
Мода постійно змінюється, тому головні правила її стилю для чоловіків також мінливі, пише Business Insider. Тим часом чоловіки постійно чують застарілі правила стилю. Згідно з ними, скажімо, вважається, що колір взуття і паска на брюках має бути однаковими, що костюм потребує шкарпеток на ногах і таке інше.
Однак ці правила стилю вже нечинні, - стверджують експерти.

Тому пропонуємо вашій увазі сім правил стилю, які варто порушувати:

1. Білий костюм одягають лише для особливо урочистих заходів

Сьогодні білий костюм можна носити куди завгодно, незалежно від часу доби і місця, стверджують експерти. Виглядати добре можна і потрібно завжди.


2. Колір взуття і ременя повинен збігатися

Якщо для більш офіційних заходів це правило ще працює, то в повсякденному житті про нього слід забути. Однаковий колір робить зовнішній вигляд нудним і застарілим, впевнені фахівці.

3. Під штани слід надягати шкарпетки

У наш час важливість шкарпеток сильно перебільшена, впевнені експерти. У цьому році дизайнери показали літні повсякденні вбрання без шкарпеток, тому на теплу пору про них слід забути.

4. Завжди слід надягати пояс, якщо є шлевки

У цьому році дизайнери дійшли висновку, що пояс не є важливим атрибутом зовнішнього вигляду. Якщо штани сидять добре і щільно, тоді немає необхідності в поясі.

5. Штани і шкарпетки повинні збігатися за кольором

Таке «правило» зародилося багато років і тому і було придумано для чоловіків, які хочуть здаватися вищими. Сучасні модні тенденції повністю заперечують збіг колірної гами штанів і шкарпеток, тому можна сміливо експериментувати.

6. Штани в складку є модним табу

Дизайнери повернули в моду штани в складку, але єдина умова - вони повинні сидіти ідеально.

7. Не можна поєднувати чорне з коричневим або синім

Таке «правило» вже давненько вважається застарілим і чоловікам більше не слід боятися поєднувати чорне з будь-якими квітами.
7 правил стилю для чоловіків, які варто порушувати 7 правил стилю для чоловіків, які варто порушувати Reviewed by Vasyl Markovych on 7/02/2016 02:35:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.