Робимо садові доріжки з дерева

Садова доріжка з дерева
Якщо ви виявили стовбур дерева або відходи виробництва з дерева, не поспішайте його викидати, адже вам невимовно пощастило. І тепер ви можете, не витрачаючись на матеріали, самостійно зробити доріжку зі спилу дерева.
Для цього вам знадобиться трохи терпіння і навички роботи з бензопилою, а все інше - справа техніки.

Пам'ятайте, що для такої доріжки прекрасно підійде дуб, що вважається одним з найміцніших сортів деревини, береза, ясен та інші сорти, включаючи садові дерева.


А тепер про порядок робіт з укладання доріжки зі спилу дерева своїми руками:

Перш ніж робити доріжку зі спиляного дерева, необхідно провести підготовку самої деревини. В першу чергу, треба розпиляти дерево на пласти товщиною 5-10 cм і більше. Після цього нагріваємо до кипіння оліфу і обробляємо нею деревину. Це треба для того, щоб деревина прослужила довше.
На наступному етапі робіт з будівництва садової доріжки з дерева буде підготовка місця її укладання. Вам доведеться попрацювати лопатою, щоб вийняти зайвий грунт на необхідну глибину.
На дно своєрідної траншеї укладаємо червону глину - водонепроникний матеріал, або поліетилен, що сприяє зменшенню контакту деревини з ґрунтом, а це означає, що вона не буде гнити.
Робимо засипку дренажного шару з піску і утрамбовуємо.
Процес укладання садової доріжки з дерева
Потім укладаємо самі доріжки зі спилу дерева, - вам доведеться проявити фантазію, щоб викласти своєрідну мозаїку.
Завершальним етапом робіт є виготовлення рідкого цементно-піщаного розчину (бетону) і заливка його в порожнечі, що утворилися. Туди ж можна засипати ґрунт або глину, щоб потім засіяти спеціальний мох, який виросте і декоруватиме вашу доріжку.

При укладанні деревних шарів не забувайте перевіряти горизонтальність поверхні, для чого знадобиться будівельний рівень. А щоб доріжка прослужила довше, накрийте її до висихання бетону поліетиленом або іншим водонепроникним матеріалом. 
Через кілька днів можете запросити своїх друзів на прогулянку по саду - вони будуть щиро здивовані.
Подвір'я. вимощене деревом

Робимо садові доріжки з дерева Робимо садові доріжки з дерева Reviewed by Vasyl Markovych on 6/07/2016 04:26:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.