На Марсі можна вирощувати помідори і редис

Вчені з голландського Університету Вагенінген довели, що ґрунт Марса цілком придатний для вирощування редису, гороху, жита і помідорів.
Землі Марса придатні для землеробства

Про це повідомляє газета The Guardian.

Для дослідження вчені використовували розроблений NASA ґрунт, ідентичний ґрунту Марса. З 2013 року фахівці успішно виростили в ньому десять різних видів овочів і злаків. При цьому, як показали останні тести, редис, горох, жито і помідори не містять важких металів в небезпечному для людини кількості. А ось щодо картоплі, то ще слід провести додаткові дослідження, щоб довести, що вміст кадмію, міді та свинцю в них не буде загрожувати життю людини.


«Це багатообіцяючі результати, - наводить The Guardian слова еколога Вегера Вамелінка, який бере участь в проекті. - Ми дійсно можемо їсти редис, горох, жито і помідори, вирощені на Марсі».

На думку фахівців, пілотовані польоти на Марс стануть реальністю в найближчі десятиліття. При цьому вчені впевнені, що перші запаси продовольства поселенці зможуть привезти з собою, але потім їм доведеться самостійно вирощувати сільськогосподарські культури, щоб вижити.
На Марсі можна вирощувати помідори і редис На Марсі можна вирощувати помідори і редис Reviewed by Vasyl Markovych on 6/28/2016 12:29:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.