Квіти для балконів. Що садити

Вже на початку червня можна милуватися цвітінням квітів на балконі. Якщо виростити райський сад в мініатюрі не вдалося, то вам, вочевидь, просто забракло терпіння. Можливо, що ви не зовсім вірно розрахували кількість сонячних годин на лоджії або балконі. Тим не менш, все це можна виправити.
балкон, уквітчаний рослинами.

Якщо на вашому балконі переважає півтінь, намагайтеся вибирати для квітів горщики темних відтінків. У таких умовах будуть себе прекрасно почувати настурція, лобелія, віола, мімулюс, гвоздика, агератум, низькоросла петунія, тютюн, запашний горошок. Також півтінь надається для бальзаміна, плюща, бегонії і фуксії.
Низькоросла петунія
Петунія.

Ці квіти не потребують щедрого поливу. Один раз на тиждень можна додавати добрива. Але тут важливо не допускати перезволоження. Інакше листя буде притягувати шкідників, а коріння почне підгнивати.

Щоденне обприскування, особливо у вечірній час, теж буде аж ніяк не зайвим. У цьому випадку листя ваших рослин стануть глибокого насиченого відтінку, а квіти на них будуть радувати ваше око до осені.

Тропічний рай на сонячному балконі


На сонячному балконі легко створити справжній тропічний рай. Для цього в горщики світлих тонів додайте піску і трохи сухого легкого торфу. Щоб рослини не згоріли жарким літом, ближче до полудня їх необхідно заносити в затінену кімнату. Можна також встановлювати над квітками козирки або парасольки.

Якщо ваша лоджія засклена, у спеку намагайтеся прикривати жалюзі: тоді на балконі буде півтінь. При цьому важливо не створювати для рослин парниковий ефект, регулярно провітрювати приміщення, в якому знаходяться квіти. Поливати їх краще після заходу сонця або рано вранці, коли немає палючого сонця.
Флокси
Флокси.

На південній стороні дому на балконі можна посадити флокси, карликові жоржини, пряні трави, айстри, сальвії. У нижніх ящиках висаджуйте дівочий виноград, декоративну квасолю, запашний горошок, хміль, петунії, іпомею, кобею, тунбергию, кучеряві троянди, клематис. Ці в'юнкі рослини здатні захищати інші квіти від палючого сонця.

Найкраще вирощувати на балконі квіти. Адже якщо ви вирішите посадити овочі або прянощі, вам доведеться бути дуже уважними: навряд чи сусідство «вітамінів» із загазованою вулицею принесе вашому організму користь.

Виносячи на балкон рослини, що люблять тінь, бережіть їх від прямих променів сонячного світла. Наприклад, листочки фіалки швидко чорніють на сонці, а от калатея скрутить листя, бажаючи якомога швидше повернутися в тінь.

Зате кактуси, драцена, юка, різдвяник з кожним днем ​​будуть тільки зміцнюватися на сонці. Потрібно тільки не забувати регулярно купати їх теплою водою пізно ввечері або рано вранці.

Заквітчаний балкон
Якщо за вікном кілька днів поспіль дощить або різко похолодало, занесіть мешканців тропіків в будинок. Інакше вся їх тропічна гордість просто зникне.

Тонкоствольні великі рослини краще заздалегідь берегти від вітру. Для захисту квітів від поривів вітру існують спеціальні грати-каркаси у формі кола, циліндра, трикутника. Можна скористатися і звичайнісінькою фанерою.

Які горщики використовувати

Особливу увагу потрібно звертати на горщики, в яких будуть мешкати ваші рослини. Найбільш практичними, безумовно, є пластикові, хоча дерево або кераміка для квітів набагато корисніші. Не наповнюйте ємності для рослин землею повністю, інакше після поливу утворюється бруд, який почне стікати вниз. Під горщики обов'язково потрібно підставляти лоток. Не забувайте також регулярно перевіряти кріплення на підвісних горщиках.

Не варто щорічно міняти землю для балконних рослин. Досить розбавляти її свіжою, збагаченою корисними добривами і мінералами. Тоді рослини будуть відповідати вам взаємністю - буйним цвітінням.
Квіти для балконів. Що садити Квіти для балконів. Що садити Reviewed by Vasyl Markovych on 6/14/2016 12:02:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.