Як вимкнути агресивне відстеження наших дій у Google

Google представила сервіс, який збирає дані з усіх веб-і мобільних пристроїв
Відомо, що Google відстежує кожен наш крок у своїх сервісах. І робиться це передовсім для того, щоб показувати нам рекламу за зацікавленнями.
Але досі не всі дані про своїх користувачів компанія використовувала в корисливих цілях таргетування реклами. Інформація, що збирається через наші акаунти Google - пошук, переглянутий на YouTube-відео - раніше була відокремлена від даних про відвідані веб-сторінки і додатки.
Тепер Google представила сервіс, який збирає дані з усіх веб-і мобільних пристроїв, що дозволить поліпшити таргетування реклами. Разом з цим, компанія дає користувачам повний контроль над даними, повідомляє Recode.


Починаючи з сьогоднішнього дня більше мільярда користувачів побачать в Gmail або в Chrome повідомлення про зміну політики використання персональних даних.

Разом з новою політикою компанія також запустила сайт «Моя активність», що став розширенням хаба «Мій аккаунт». У новому розділі користувачі зможуть бачити свою активність у всіх сервісах Google: пошук, відео, історію веб-серфінгу, використання Android-пристроїв. Її можна видаляти або відключати відстеження взагалі. Раніше історію використання різних сервісів треба було видаляти окремо в різних місцях.
Як вимкнути агресивне відстеження наших дій у Google Як вимкнути агресивне відстеження наших дій у Google Reviewed by Vasyl Markovych on 6/30/2016 01:41:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.