Google допоможе знайти украдений телефон

Гугл і украдений телефон
Google розширив можливості центру управління даними користувача «Мій аккаунт», додавши нові функції - із пошуку украденого або загубленого телефону та в роботі зі сторінкою "Мій акаунт".

Щодо нової функції для пошуку втраченого або вкраденого смартфона. За допомогою декількох простих кроків можна не тільки визначити місце розташування мобільного пристрою, але також заблокувати його, зателефонувати на нього, убезпечити свій аккаунт, залишити на екрані контактний номер для зв'язку і багато іншого. Функція буде працювати на пристроях Android і iOS. Крім того, найближчим часом користувачі зможуть отримати до неї доступ за запитом в Google «I lost my phone» (Я втратив телефон).


Нові способи роботи зі сторінкою «Мій аккаунт»


Остання версія утиліти Google така - користувачеві досить вимовити: «О'кей, Google. Відкрий мій акаунт », і система миттєво перенесе його туди. На сьогодні функція доступна англійською мовою.

Також найближчим часом стане ще простіше потрапити в «Мій аккаунт». Для цього користувачеві досить буде ввести своє ім'я в рядок пошуку Google. Якщо він вже авторизований, на екрані з'явиться картка з швидким доступом до сторінки.

Нагадаємо, що Google представив центр для управління даними користувача «Мій аккаунт» в червні 2015 року. Його головна перевага - доступ відразу до всіх основних налаштувань безпеки і конфіденційності в сервісах Google. За даними компанії, в минулому році понад мільярд людей по всьому світу користувалися інструментами і міняли настройки на сторінці «Мій акаунт».
Google допоможе знайти украдений телефон Google допоможе знайти украдений телефон Reviewed by Vasyl Markovych on 6/03/2016 08:32:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.