Гарячі кава і чай можуть спричинити рак стравоходу

Гарячі чай і кава негативно впливають на клітини стравоходу і з часом можуть спричинити у людини рак. 
Кавомашини нагрівають воду до 80-85 градусів Цельсія
Про це попереджають експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я.
Згідно з новою доповіддю ВООЗ, гарячі напої з температурою вище 65 градусів Цельсія можуть сприяти розвитку раку стравоходу. Вживання рідин з більш низькою температурою названо безпечним.

При цьому важливо розуміти, що негативний вплив на клітини стравоходу чинить саме температура, а не самі напої. Як зазначає представник американської компанії Mr. Coffee, стандартні кавові машини нагрівають воду до 80-85 градусів Цельсія. Тому, перш ніж пити напій, варто трохи почекати, поки він охолоне.


Чай, в свою чергу, заливається окропом. Щоб вживання чаю не завдало шкоди здоров'ю, охолодження необхідно почекати ще довше, ніж з кавою, радить Men’s Health.

В цей же доповіді ВООЗ також повідомляється, що вживання кави зменшує ризик розвитку раку печінки. Ряд інших досліджень показав, що кава знижує ризик розвитку діабету, меланоми, хвороб серця та інсульту, а чай знижує кров'яний тиск, покращує розумову діяльність і сприяє схудненню.
Гарячі кава і чай можуть спричинити рак стравоходу Гарячі кава і чай можуть спричинити рак стравоходу Reviewed by Vasyl Markovych on 6/17/2016 02:49:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.