У Києві пристрелили убивцю ветерана АТО

Убитий біля однієї з багатоповерхівок у Святошинському районі Києва виявився підозрюваним у смерті демобілізованого бійця АТО Артема Приходька - Артуром Бірюком.
Знайдений мертвим Артур Бірюк

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав активіст "Автомайдану" Олексій Гриценко.

"За моєю інформацією, знайдений мертвим Артур Бірюк - співучасник вбивства бійця 12-го батальйону Артема Приходько. Поки його ловили всі органи і АТОшники, з'ясувалося, що він створив ОЗГ під заступництвом міліції і винен прямо або побічно в більш ніж десяти вбивствах. Суд його випустив під домашній арешт з браслетом ", - розповів він.

Нагадаємо, в ніч з 26 на 27 вересня в кафе "Пальміра" в Святошинському районі Києва в результаті конфлікту загинув капітан, демобілізований учасник АТО Артем Приходько. За версією слідства, Артем Бірюк, Євген Корнейко і Артем Козаченко - це троє підозрюваних, які спровокували конфлікт з хлопцями з 12-го батальйону: Корнейко - це безпосередньо вбивця Артема Приходько, а Козаченко і Бірюк - співучасники.
У Києві пристрелили убивцю ветерана АТО У Києві пристрелили убивцю ветерана АТО Reviewed by Vasyl Markovych on 6/30/2016 12:00:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.