Як економити електроенергію на кухні

Які лампочки у вас вкручені в квартирі або будинку? Якими приладами ви користуєтеся? Чи часто використовуєте «сплячий режим»? Вирішили робити ремонт - а схему електропроводки вже продумали? Ось бачите, як багато питаннь можна задати самому собі. А найголовніше, що відповіді на них допоможуть вам істотно заощадити на оплаті електроенергії.

Наступного разу,  коли ви підете в супермаркет техніки, зверніть увагу на моделі техніки зі зниженим енергоспоживанням. Прилади з найменшим енергоспоживанням мають маркування А ++, потім слідують A +, A, В і далі за зменшенням - C, D, E, F, G. Звичайно, що чим більш економніший прилад, там дорожче він коштує. Але варто враховувати, що ви купуєте його не на один рік, так що різниця в ціні обов'язково окупиться за рахунок економії електроенергії.
Прилади з найменшим енергоспоживанням мають маркування А ++, потім слідують A +, A, В

Ви навіть не уявляєте, скільки хитрощів можна використовувати на звичайній кухні! Сьогодні багато замінюють газові плити на електричні або ж відразу поселяються в будинки, де споживання газу виключене. Звичайно, для електричних плит діє особливий тариф, але економити можна навіть з ним.

Як економити, готуючи страви на електроплиті

При приготуванні їжі вибирайте посуд, дно якої відповідає розмірам конфорки! В іншому випадку ви втрачаєте 5-10% енергії. Для економії електроенергії потрібна каструля з дном, яке дорівнює або трохи більше діаметра конфорки.
Закривайте каструлі та сковорідки кришками! При відкритій кришці вода випаровується швидше, тим самим подовжуючи час готування на 20-30%. Рівно настільки ж, збільшується витрата електроенергії на приготування їжі.
Перемикайтеся після закипання на низькотемпературний режим! Електроенергії на приготування їжі буде витрачено менше, а смак страви від цього не постраждає, і вона навіть приготується швидше.

Прості хитрощі з електрочайником мікрохвильовкою

Багато хто відмовляється від електрочайників на кухні, вважаючи, що «вони з'їдають багато електроенергії». Це дійсно так, якщо ви наливаєте повний обсяг води - зазвичай це 1,5-2 літра, і постійно підігріваєте її, коли вам хочеться випити чашку чаю. Спробуйте наливати рівно стільки води, скільки вам потрібно, виходячи з обсягу чашки або заварника.

Аналогічна ситуація і з мікрохвильовими печами: розігрівати в них уже готову їжу значно дешевше, ніж робити те ж саме на плиті (за умови, що вона електрична).
Спробуйте користуватися цими правилами хоча б місяць і порівняйте рахунки за електрику.
Як економити електроенергію на кухні Як економити електроенергію на кухні Reviewed by Vasyl Markovych on 6/08/2016 01:02:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.