Папа Франциск створив Комітет з розподілу пожертв для українців

Папа Римський Франциск благословив у Ватикані українських воїнів
Папа Франциск створив спеціальний Комітет з розподілу пожертв для жителів України, які постраждали в результаті війни з Росією на сході країни.

Зокрема мова йде про кошти, зібрані під час богослужінь католицькими церквами Європи по 24 квітня на спеціальне прохання глави Католицької церкви Папи Римського.

Новий комітет створили за кілька днів до офіційного візиту в Україну державного секретаря Ватикану кардинала П'єтро Паролін. За офіційними даними, він перебуватиме в Україні з 15 по 20 червня. Глава зовнішньополітичного відомства Ватикану зустрінеться з Президентом України 17 червня.

Напередодні директор прес-служби Ватикану отець Федеріко Ломбарді під час прес-конференції не зміг назвати суми допомоги, зібраної для України, але повідомив, що розподіл коштів не буде залежати від віросповідання чи етнічного походження потерпілих.


Очікується, що очолить цей комітет єпископ-помічник Харківсько-Запорізької єпархії Ян Собіло. Комітет діятиме протягом одного року, і в разі необхідності його повноваження будуть відновлені. Офіс нового комітету буде перебувати в межах Харківсько-Запорізької єпархії.

Нагадаємо, раніше Папа Римський Франциск благословив у Ватикані українських воїнів, які брали участь в щорічному військовому паломництві до Марійського духовного центру у Франції.

ПЛЮС К ТЕМЕ:

Папа Франциск створив Комітет з розподілу пожертв для українців Папа Франциск створив Комітет з розподілу пожертв для українців Reviewed by Vasyl Markovych on 6/11/2016 11:20:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.