Укрпошта тестує доставку посилок дронами

Тест поштового дрону
Укрпошта тестує новий вид доставки посилок вагою до 3 кг з допомгою дронів. Презентація та пробний запуск поштового дрону відбувся 1 червня у м. Буча, під Києвом.
Про це нас повідомили к прес-службі Укрпошти.
Дрони для реалізації такої ініціативи надала ізраїльська компанія Flytrex.
Під час тестового польоту дрон доставив посилку за зазначеним маршрутом адресату.
За день дрон тестованої моделі здатний здійснити 10 доставок. Враховуючи низький рівень витрат на електроенергію та відсутність витрат на паливо, така техніка є оптимальною для поштових потреб. Безпілотник адаптований до різних кліматичних умов, тому він буде ефективно працювати як в літню спеку, так і взимку.

За інформацією компанії Flytrex, дрон, що тестують, має унікальний механізм вивільнення з антисаботажними можливостями, пропонуючи найбезпечніший спосіб доставки кінцевим користувачам. Пристрій здатний перевозити пакети вагою 3 кг на відстані 23 км зі швидкістю до 70 км / год.
 «Світовий досвід показує, що популярність дронів зростає. Низка поштових адміністрацій світу, зокрема пошта США, Німеччини, Швейцарії, Австралії, вже інтенсивно тестує подібне обладнання, – зазначив керівник Укрпошти Ігор Ткачук. – Зараз ми розглядаємо можливість впровадження цієї техніки для доставки посилок. Остаточне рішення про доцільність використання безпілотників у роботі Укрпошти зможемо ухвалити лише після комплексного тестування».

Укрпошта тестує доставку посилок дронами Укрпошта тестує доставку посилок дронами Reviewed by Vasyl Markovych on 6/01/2016 04:00:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.