Дрони умовно знищили Порошенка і все керівництво ВСУ та Нацгвардії - волонтер

На артилерійському полігоні «Дівички» під Києвом вітчизняні безпілотні літальні апарати виявили президента Петра Порошенка, членів уряду, секретаріат РНБО, а також керівництво Збройних сил і Національної гвардії. Про це написав у Facebook волонтер Юрій Касьянов.

За його словами, дрони «умовно знищили» президента 27 квітня.

«27 квітня, коли вище військово-політичне керівництво країни розглядало на полігоні новітні зразки техніки і озброєнь, в тому числі хвалені імпортні безпілотники, за ними спостерігали невстановлені, непотрібні, і тому, фактично, неіснуючі вітчизняні БПЛА.
Юридично невстановлені / неіснуючі літальні апарати ніяких законів не порушили, але очевидно продемонстрували, як легко і просто можна не тільки розбомбити складу ЗСУ десь в прифронтовій смузі, а й ліквідувати всю верхівку державної влади за допомогою нехитрого набору радіодеталей, поміщених в невеликий пінопластовий літак», - написав він.

Касьянов стверджує, що зараз немає ніякої державної політики в сфері безпілотних літальних апаратів.
Дрони умовно знищили Порошенка і все керівництво ВСУ та Нацгвардії - волонтер Дрони умовно знищили Порошенка і все керівництво ВСУ та Нацгвардії - волонтер Reviewed by Vasyl Markovych on 6/01/2016 04:17:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.