Телеведучий Майкл Щур переміг на змаганнях снайперів ЗСУ

Снайпер Майкл Щур.
На полігоні в Десні пройшли перші в історії сучасного українського війська змагання команд снайперів. В особистому заліку переміг журналіст Роман Вінтонів (відомий під гумористичним чином Майкла Щура), мобілізований влітку минулого року.

Як повідомляється на сайті Міноборони, в змаганнях, які тривали три дні, взяли участь десять кращих команд видів і родів військ Збройних Сил України та дві команди гостей від Національної гвардії України.

Роман Вінтонів у своєму Фейсбуці пише, що зайняв перше місце в особистому заліку серед снайперів.
“І (я не знаю, як це трапилось, сам у це не вірю, але це факт) я – зайняв перше місце у особистому заліку серед снайперів. І це я вперше минулого року побачив снайперську гвинтівку зблизька”, – розповів Роман.
 “Висновок один – пробна програма, за якою нас готували у школі снайперів 169-го навчального центру, справді працює”, – констатував журналіст.
Вінтонів відомий по сатиричним телепрограм «Але є Одне але», «Вйо до Трону» і «Утеодін». Ці передачі він вів в образі Майкла Щура - кореспондента телеканалу «УТ-Торонто» української діаспори Канади, відрядженого в Україні.


За підсумком змагань найкращою в ЗС України визнано команду 3-го окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій України.
Водночас 3 опСпП СОО посів у загальному заліку друге місце, а абсолютним переможцем стала команда Нацгвардії.
Телеведучий Майкл Щур переміг на змаганнях снайперів ЗСУ Телеведучий Майкл Щур переміг на змаганнях снайперів ЗСУ Reviewed by Vasyl Markovych on 6/10/2016 09:46:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.