Телеведучий Майкл Щур переміг на змаганнях снайперів ЗСУ

Снайпер Майкл Щур.
На полігоні в Десні пройшли перші в історії сучасного українського війська змагання команд снайперів. В особистому заліку переміг журналіст Роман Вінтонів (відомий під гумористичним чином Майкла Щура), мобілізований влітку минулого року.

Як повідомляється на сайті Міноборони, в змаганнях, які тривали три дні, взяли участь десять кращих команд видів і родів військ Збройних Сил України та дві команди гостей від Національної гвардії України.

Роман Вінтонів у своєму Фейсбуці пише, що зайняв перше місце в особистому заліку серед снайперів.
“І (я не знаю, як це трапилось, сам у це не вірю, але це факт) я – зайняв перше місце у особистому заліку серед снайперів. І це я вперше минулого року побачив снайперську гвинтівку зблизька”, – розповів Роман.
 “Висновок один – пробна програма, за якою нас готували у школі снайперів 169-го навчального центру, справді працює”, – констатував журналіст.
Вінтонів відомий по сатиричним телепрограм «Але є Одне але», «Вйо до Трону» і «Утеодін». Ці передачі він вів в образі Майкла Щура - кореспондента телеканалу «УТ-Торонто» української діаспори Канади, відрядженого в Україні.


За підсумком змагань найкращою в ЗС України визнано команду 3-го окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій України.
Водночас 3 опСпП СОО посів у загальному заліку друге місце, а абсолютним переможцем стала команда Нацгвардії.

Плюс до теми

Новини партнера

Телеведучий Майкл Щур переміг на змаганнях снайперів ЗСУ Телеведучий Майкл Щур переміг на змаганнях снайперів ЗСУ Reviewed by Vasyl Markovych on 6/10/2016 09:46:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.